Rețele de calculatoare [1 / 230]

TP-Link
TP-Link RE190 - Extender wireless AC750
20,05 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Adaptor wireless TP-Link Archer T2UB Nano AC600 Nano cu Bluetooth 4.2, USB
20,00 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Router wireless cu bandă duală Mercusys AC12 - AC1200
19,93 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Router wireless cu bandă duală Mercusys AC12 - AC1200
19,93 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Placă de rețea TP-Link Archer T2E AC 600 Dual Band, 200Mbps, 24GHz, 433Mbps, 5GHz, antenă detașabilă PCI-e
19,38 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Extensor de gamă Wi-Fi Mercusys ME30 AC1200
19,36 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Extensor de gamă Wi-Fi Mercusys ME30 AC1200
19,36 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Modul TP-Link TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 20km SM LC MiniGBIC
18,26 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Transceiver TP-Link MC220L 1000TX 1000FX v2 9V
18,26 €, Stoc epuizat.

TP-Link
TP-Link TL-WA855RE - 300Mbit cu extender wireless
17,97 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Modul TP-Link TL-SM311LS SFP 1Gbps 20km SM LC MiniGBIC
16,82 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Convertor media TP-Link TL-FC111B-20 WDM 1x 10 100 Mbps RJ45 1x 100 Mbps SC Optică Eth (single-mode)
16,82 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Adaptor USB TP-Link Archer TX10UB Nano AX900 Wi-Fi 6, 287 Mbps la 2.4 GHz, 600 Mbps la 5 GHz, BT 5.3, USB 2.0
16,54 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Router wireless cu bandă duală MERCUSYS AC10
16,20 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Router wireless cu bandă duală MERCUSYS AC10
16,20 €, Stoc epuizat.

TP-Link
TP-Link TL-WA854RE - Extensor wireless universal de 300 Mbit cu
15,95 €, Stoc epuizat.

TP-Link
TP-Link XZ000-G6 GPON 1x GLAN
14,96 €, Stoc epuizat.

TP-Link
TP-Link Archer T3U AC 1300 Client wireless USB cu bandă duală, 400Mbps, 24GHz, 867Mbps, 5GHz, USB 3.0
14,87 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Mercusys MW325R - Router wireless cu standard N și viteză de până la 300 Mb/s
13,79 €, Stoc epuizat.

TP-Link
Adaptor USB wireless N cu câștig ridicat TP-Link TL-WN822N, 300 Mbps
13,44 €, Stoc epuizat.