ropere
0

Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON модул SC APC порт 1x 10Gbit RJ45

UBIQUITI | UISP-FIBER-XGS | 8592457253396

На склад 16 бр.

Цената на стоките е 145.56 €.

Тегло на стоките е 0.55 кг.

Действително в количка 0 бр.

Продуктът беше добавен в кошницата.

Ubiquiti UISP Fiber XGS

Оптичен мрежов модул, който може да осигури скорост на предаване до 10 Gb/s за uplink/downlink на разстояние до 20 km.

  • UISP Fiber XGS-PON CPE
  • 1 × 10 GbE RJ-45 LAN порт (100/1000/2500/5000/10000 MbE)
  • 1× XGS-PON оптичен порт (SC/APC), ITU-G.9807 XGSPON WAN стандарт
  • Общ диапазон на TX оптичния модул: 4 до 9 dBm
  • Общ диапазон на RX оптичния модул: -9 до -26 dBm
  • Поддръжка на режим Bridge и Router
  • Захранващ адаптер включен в пакета
  • Управление с UISP (версия 1.5.7 или по-нова)

Забележка Това устройство е съвместимо само с UISP Fiber XGS OLT устройство. Не може да се използва с OLT устройства на трети страни.

Интерфейс

  • Ethernet
  • СЛЕД

Портове

  • 1 × SC/APC
  • 1x 10GbE RJ-45
  • 1 × USB-C (само захранване)

Памет

  • 256 MB DDR
  • 32 MB NOR (флаш)

Макс. скорост на линията (неблокираща): надолу по веригата 9,95 Gbit/s; upstream 9,95 Gbit/s

Работна дължина на вълната

  • TX 1270 nm
  • RX 1577 nm

Обхват: 20 км

Кодиране: NRZ (разбъркано NRZ)

Захранване

  • външен адаптер DC 5 V (3 A)
  • консумация макс.8 W

Работна температура: -15 до +45 °C

Тегло: 220гр

Размери: 100 х 100 х 27 мм

Language

(BG) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON модул SC APC порт 1x 10Gbit RJ45(HR) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON jedinica SC APC priključak 1x 10Gbit RJ45(CS) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON jednotka SC APC port 1x 10Gbit RJ45(DA) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON-enhed SC APC-port 1x 10Gbit RJ45(NL) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON-eenheid SC APC-poort 1x 10Gbit RJ45(EN) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON unit SC APC port 1x 10Gbit RJ45(ET) Ubiquiti UISP Fiber XGS – GPON-seade SC APC port 1x 10Gbit RJ45(FI) Ubiquiti UISP Fibre XGS - GPON-yksikkö SC APC-portti 1x 10Gbit RJ45(FR) Ubiquiti UISP Fibre XGS - Unité GPON SC APC port 1x 10Gbit RJ45(DE) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON-Einheit SC APC-Port 1x 10Gbit RJ45(EL) Ubiquiti UISP Fiber XGS - Μονάδα GPON Θύρα SC APC 1x 10 Gbit RJ45(HU) Ubiquiti UISP Fibre XGS - GPON egység SC APC port 1x 10Gbit RJ45(GA) Ubiquiti UISP Fiber XGS - aonad GPON SC APC port 1x 10Gbit RJ45(IT) Ubiquiti UISP Fibra XGS - Unità GPON Porta SC APC 1x 10Gbit RJ45(LV) Ubiquiti UISP Fiber XGS — GPON vienība SC APC ports 1 x 10 Gbit RJ45(LT) Ubiquiti UISP Fiber XGS – GPON blokas SC APC prievadas 1x 10Gbit RJ45(LB) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON unit SC APC port 1x 10Gbit RJ45(PL) Ubiquiti UISP Fibre XGS - jednostka GPON SC Port APC 1x 10Gbit RJ45(PT) Ubiquiti UISP Fiber XGS - Unidade GPON SC APC porta 1x 10Gbit RJ45(RU) Ubiquiti UISP Fiber XGS — блок GPON Порт SC APC 1x 10 Гбит RJ45(SK) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON jednotka SC APC port 1x 10Gbit RJ45(SL) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON enota SC APC vrata 1x 10Gbit RJ45(ES) Ubiquiti UISP Fibra XGS - Unidad GPON Puerto SC APC 1x 10Gbit RJ45(SV) Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON-enhet SC APC-port 1x 10Gbit RJ45(UK) Ubiquiti UISP Fiber XGS - модуль GPON SC порт APC 1x 10 Гбіт RJ45