ropere
0

Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Оптичен WDM филтър за GPON и XGS XG-PON

UBIQUITI | UACC-UF-WDM-XGS | 810084692332

Не е налично.

Цената на стоките е 273.29 €.

Тегло на стоките е 2.22 кг.

Действително в количка 0 бр.

Продуктът беше добавен в кошницата.

Ubiquiti UISP Fibre Coexistence WDM филтър

Модул за мултиплексиране по дължина на вълната, който комбинира XGS/XG-PON и GPON услуги в една единствена оптична разпределителна система.

  • Оптичен WDM филтър
  • 24x конектор (8x COM, 8x GPON, 8x XGS/XG-PON)
  • Монтаж в 1U шкаф
  • Метален капак

GPON - COM порт

  • Диапазон на дължината на вълната: 1290-1330 nm; 1480-1500 nm
  • Макс. вградено затихване: 1 dB
  • Мин. изолация: 25 dB

XGS-PON - COM порт

  • Диапазон на дължината на вълната: 1260-1280 nm; 1575-1580 nm
  • Макс. вградено затихване: 1 dB
  • Мин. изолация: 25 dB

  • Мин. обратно затихване: 50 dB
  • Макс. загуба, зависима от поляризацията: 0,1 dB
  • Тип влакно: ITU-T G.657.A1 Single Mode

Конектори 8× COM (SC/UPC), 8× GPON (SC/UPC), 8× XGS/XG-PON (SC/UPC)

Тегло: 1.8 кг

Размери: 442 x 120 x 43.7 mm

Свойства на стоките

ЗаглавиеСтойност
Цвятбяло
Тегло, брутално [kg]1,8
Измерение [mm]442 × 120 × 43,7 mm
Дизайнrack 19"

Language

(BG) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Оптичен WDM филтър за GPON и XGS XG-PON(HR) Ubiquiti UISP Fiber Coegistence WDM Filter - Optički WDM filter za GPON i XGS XG-PON(CS) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Optický WDM filtr pro GPON a XGS XG-PON(DA) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Optisk WDM filter til GPON og XGS XG-PON(NL) Ubiquiti UISP Fiber Coëxistentie WDM-filter - Optisch WDM-filter voor GPON en XGS XG-PON(EN) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Optical WDM filter for GPON and XGS XG-PON(ET) Ubiquiti UISP kiudude kooseksisteerimise WDM-filter – optiline WDM-filter GPON-i ja XGS XG-PON-i jaoks(FI) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM-suodatin - Optinen WDM-suodatin GPON:lle ja XGS XG-PON:lle(FR) Filtre WDM de coexistence de fibres Ubiquiti UISP - Filtre WDM optique pour GPON et XGS XG-PON(DE) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter – Optischer WDM-Filter für GPON und XGS XG-PON(EL) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Οπτικό φίλτρο WDM για GPON και XGS XG-PON(HU) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM szűrő - Optikai WDM szűrő GPON és XGS XG-PON számára(GA) Scagaire WDM Cómhaireachtála Snáithín Ubiquiti UISP - scagaire optúil WDM do GPON agus XGS XG-PON(IT) Filtro WDM per coesistenza in fibra UISP Ubiquiti - Filtro WDM ottico per GPON e XGS XG-PON(LV) Ubiquiti UISP šķiedras līdzāspastāvēšanas WDM filtrs — optiskais WDM filtrs GPON un XGS XG-PON(LT) Ubiquiti UISP pluošto sambūvio WDM filtras – optinis WDM filtras, skirtas GPON ir XGS XG-PON(LB) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Optesch WDM Filter fir GPON an XGS XG-PON(PL) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Optyczny filtr WDM dla GPON i XGS XG-PON(PT) Filtro WDM de coexistência de fibra Ubiquiti UISP - Filtro óptico WDM para GPON e XGS XG-PON(RU) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter — оптический фильтр WDM для GPON и XGS XG-PON(SK) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Optický WDM filter pre GPON a XGS XG-PON(SL) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Optični WDM filter za GPON in XGS XG-PON(ES) Filtro WDM de coexistencia de fibra Ubiquiti UISP - Filtro WDM óptico para GPON y XGS XG-PON(SV) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - Optiskt WDM-filter för GPON och XGS XG-PON(UK) Ubiquiti UISP Fiber Coexistence WDM Filter - оптичний фільтр WDM для GPON і XGS XG-PON