ropere
0

Ubiquiti UFiber Nano - GPON модул SC APC порт 1x Gbit RJ45 PoE 24V

UBIQUITI | UF-Nano | 810354025761

На склад 1 бр.

Цената на стоките е 69.32 €.

Тегло на стоките е 0.52 кг.

Действително в количка 0 бр.

Продуктът беше добавен в кошницата.

Ubiquiti UFiber Nano

UFiber Nano е много мощно GPON устройство за високоскоростно предаване на данни (интернет, телевизия и гласови услуги) до крайния потребител. Оборудван е с информационен LED дисплей с данни за текущата пропускателна способност и SC/APC порт за свързване на оптично влакно.

Максималната скорост на UFiber Nano за низходящ е 2,488 Gbps (RX), а за възходящ е 1,244 Gbps (TX). Входът има GPON порт с SC/APC (WAN) терминал, изходът е един Gigabit Ethernet порт (LAN).

Надзорът и управлението на устройствата UBNT UFiber Nano G се извършва в софтуера UNMS (Ubiquiti Network Management System). UNMS е цялостен контролер за централизирано управление на всички регистрирани 8-портови UFiber OLT, 4-портови UFiber OLT и техните клиенти UFiber Loco и UFiber Nano.

Той предлага интуитивен уеб интерфейс, бърза конфигурация на устройството, графични прегледи за ефективно наблюдение и отстраняване на проблеми. Най-голямото предимство е нулеви лицензионни такси за използване на софтуера.

Забележка: Можете да намерите списък с поддържани OLT от други производители тук.

UFiber Nano поддържа пасивно PoE захранване 24V (двойки 4, 5+ и 7, 8-).

Пакетът включва 24V/0.3A пасивен Gbit PoE инжектор

Важно предупреждение

Свързването на модула UF-Nano директно към OLT може да причини повреда на оптиката в устройството UF-Nano (или OLT) поради голямата изходна мощност на модула UF-GP-B+ (приблизително 3dB). Разрешената граница за оптичната мощност на входа на UF-Nano е в диапазон от -8 dB до -28 dB.

Свойства на стоките

ЗаглавиеСтойност
ЦвятЧерно бяла
Тегло, брутално [kg]0,11
Измерение [mm]77 × 77 × 28 mm
Максимална работна температура [°C]45
Скорост на порта1 Gb/s
СъответствиеCE, FCC, IC
Захранване на устройствотоPoE пасивен 24V

Language

(BG) Ubiquiti UFiber Nano - GPON модул SC APC порт 1x Gbit RJ45 PoE 24V(HR) Ubiquiti UFiber Nano - GPON jedinica SC APC priključak 1x Gbit RJ45 PoE 24V(CS) Ubiquiti UFiber Nano - GPON jednotka SC APC port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(DA) Ubiquiti UFiber Nano - GPON-enhed SC APC-port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(NL) Ubiquiti UFiber Nano - GPON-eenheid SC APC-poort 1x Gbit RJ45 PoE 24V(EN) Ubiquiti UFiber Nano - GPON unit SC APC port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(ET) Ubiquiti UFiber Nano – GPON üksus SC APC port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(FI) Ubiquiti UFiber Nano - GPON-yksikkö SC APC-portti 1x Gbit RJ45 PoE 24V(FR) Ubiquiti UFiber Nano - Unité GPON SC APC port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(DE) Ubiquiti UFiber Nano - GPON-Einheit SC APC-Port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(EL) Ubiquiti UFiber Nano - Μονάδα GPON SC APC θύρα 1x Gbit RJ45 PoE 24V(HU) Ubiquiti UFiber Nano - GPON egység SC APC port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(GA) Ubiquiti UFiber Nano - aonad GPON SC APC port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(IT) Ubiquiti UFiber Nano - Unità GPON porta SC APC 1x Gbit RJ45 PoE 24V(LV) Ubiquiti UFiber Nano — GPON vienība SC APC ports 1 x Gbit RJ45 PoE 24 V(LT) Ubiquiti UFiber Nano – GPON blokas SC APC prievadas 1x Gbit RJ45 PoE 24V(LB) Ubiquiti UFiber Nano - GPON Eenheet SC APC Port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(PL) Ubiquiti UFiber Nano - jednostka GPON SC Port APC 1x Gbit RJ45 PoE 24V(PT) Ubiquiti UFiber Nano - unidade GPON porta SC APC 1x Gbit RJ45 PoE 24V(RU) Ubiquiti UFiber Nano — модуль GPON Порт SC APC 1x Gbit RJ45 PoE 24 В(SK) Ubiquiti UFiber Nano - GPON jednotka SC APC port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(SL) Ubiquiti UFiber Nano - GPON enota SC APC port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(ES) Ubiquiti UFiber Nano - Unidad GPON Puerto SC APC 1x Gbit RJ45 PoE 24V(SV) Ubiquiti UFiber Nano - GPON-enhet SC APC-port 1x Gbit RJ45 PoE 24V(UK) Ubiquiti UFiber Nano - блок GPON SC Порт APC 1x Gbit RJ45 PoE 24V