ropere
0

Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP модул с едномодов конектор SC UPC

UBIQUITI | UF-GP-B+ | 8592457163633

На склад 4 бр.

Цената на стоките е 79.02 €.

Тегло на стоките е 0.023 кг.

Действително в количка 0 бр.

Продуктът беше добавен в кошницата.

Ubiquiti UFiber GPON B+

UFiber GPON B+ SFP модулите са предназначени за Ubiquiti UFiber OLT слотове. Те поддържат скорости на данни до 2,5 Gbps (надолу) и 1,25 Gbps (нагоре). GPON модулът поддържа едномодови оптични кабели, завършени със SC конектор, клиентското устройство може да бъде свързано на разстояние до 20 км. Дължината на вълната TX е 1490 nm, дължината на вълната RX е 1310 nm. Моделът B+ има диапазон на предавателна мощност от 1,5 до 5 dBm и чувствителност на приемане от -28 до -8 dBm.

Language

(BG) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP модул с едномодов конектор SC UPC(HR) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP modul Jednomodni konektor SC UPC(CS) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP modul Single-Mode konektor SC UPC(DA) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP Modul Single-Mode Connector SC UPC(NL) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP-module Single-mode connector SC UPC(EN) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP Module Single-Mode Connector SC UPC(ET) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP mooduli üherežiimiline pistik SC UPC(FI) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP moduulin yksimoodiliitin SC UPC(FR) Connecteur monomode de module Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP SC UPC(DE) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP-Modul Single-Mode-Anschluss SC UPC(EL) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP Module Single-Mode Connector SC UPC(HU) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP modul egymódusú csatlakozó SC UPC(GA) Ubiquiti UFiber GPON B+ Modúl SFP Nascóir Aonmhód SC UPC(IT) Ubiquiti UFiber GPON B+ Modulo SFP Connettore monomodale SC UPC(LV) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP moduļa viena režīma savienotājs SC UPC(LT) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP modulio vieno režimo jungtis SC UPC(LB) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP Modul Single-Modus Connector SC UPC(PL) Moduł Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP Złącze jednomodowe SC UPC(PT) Ubiquiti UFiber GPON B+ Módulo SFP Conector Monomodo SC UPC(RU) Одномодовый разъем модуля SFP Ubiquiti UFiber GPON B+ SC UPC(SK) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP modul Single-Mode konektor SC UPC(SL) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP modul enomodni priključek SC UPC(ES) Ubiquiti UFiber GPON B+ Módulo SFP Conector monomodo SC UPC(SV) Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP-modul Single-Mode Connector SC UPC(UK) Модуль Ubiquiti UFiber GPON B+ SFP, одномодовий роз’єм SC UPC