ropere
0

TP-Link XC220-G3v - AC1200 безжичен Gigabit GPON HGU с VOIP

TP-Link | XC220-G3v | 6935364005030

Не е налично.

Цената на стоките е 43.64 €.

Тегло на стоките е 0.766 кг.

Действително в количка 0 бр.

Продуктът беше добавен в кошницата.

Двубандов безжичен VoIP GPON рутер, който е идеален за решения Fiber to the Home. Рутерът работи на честотите 2.4 и 5 GHz на стандарта 802.11a/b/g/n/ac. Две външни антени осигуряват стабилна безжична връзка и оптимално покритие. В честотната лента от 2,4 GHz той достига скорост на предаване от до 300 Mbps, а в лентата от 5 GHz до 867 Mbps. XC220-G3v може да осигури здрава и изключително бърза връзка с всичките ви любими кабелни устройства, включително игрови конзоли, смарт телевизори, DVR и др. Благодарение на FXS порта, потребителите могат да правят или получават телефонни обаждания през интернет, като просто свържат устройството към техния съществуващ телефон. Той също така поддържа OMCI и TR-069 протоколи, които улесняват активиране, конфигуриране и дистанционно управление.

Бърз двулентов Wi-Fi AX1200

  • Wi-Fi скорост до 1,2 Gb/s (300 Mb/s за 2,4 GHz
  • 867 Mb/s за честотната лента 5 GHz).).

Пълен гигабитов порт

  • До 10 пъти по-бърз от стандартния Ethernet
  • осигурява производителност на мълниеносния кабел.n.
  • Поддържа VoIP разговори: Лесно правете или приемайте телефонни разговори през интернет.

Лесно дистанционно управление

  • Поддържа OMCI (ONT интерфейс за управление и контрол)
  • който може лесно да се конфигурира и управлява дистанционно от OLT.T.

Безпроблемна връзка

  • Поддържа VLAN
  • 802.1q
  • гладка мрежова връзка за IPTV и други услуги.y.

Мрежов стандарт: IEEE 802.11a/b/g/n/a

GPON стандарт: ITU-T G.984/G.988

Скорост на безжично предаване

  • 867 Mb/s (5 GHz)
  • 300 Mb/s (2,4 GHz)

Скорост на трансфер на данни (оптика)

  • 2,488 Gbps (надолу)
  • 1,244 Gbps (нагоре)

Портове

  • 4x GbE RJ-45 LAN
  • 1x SC/APC GPON
  • 1x RJ-11 FXS

Честотна лента: 2,4 GHz и 5 GHz

Сигурност

  • WPA/WPA2
  • WPA-PSK/WPA2-PSK

PoE поддръжка: не

Свойства на стоките

ЗаглавиеСтойност
Цвятчерен
Максимална работна температура [°C]40
Минимална работна температура [°C]0
Захранване на устройствотовъншен адаптер
Скорост на порта1 Gb/s

Language

(BG) TP-Link XC220-G3v - AC1200 безжичен Gigabit GPON HGU с VOIP(HR) TP-Link XC220-G3v - AC1200 bežični gigabitni GPON HGU s VOIP-om(CS) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP(DA) TP-Link XC220-G3v - AC1200 trådløs Gigabit GPON HGU med VOIP(NL) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Draadloos Gigabit GPON HGU met VOIP(EN) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP(ET) TP-Link XC220-G3v – AC1200 traadita Gigabit GPON HGU koos VOIP-iga(FI) TP-Link XC220-G3v - AC1200 langaton Gigabit GPON HGU VOIP:llä(FR) TP-Link XC220-G3v - HGU GPON Gigabit sans fil AC1200 avec VOIP(DE) TP-Link XC220-G3v – AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU mit VOIP(EL) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU με VOIP(HU) TP-Link XC220-G3v - AC1200 vezeték nélküli Gigabites GPON HGU VOIP-pal(GA) TP-Link XC220-G3v - Gigeavata Gan Sreang AC1200 GPON HGU le VOIP(IT) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Gigabit GPON HGU wireless con VOIP(LV) TP-Link XC220-G3v — AC1200 bezvadu Gigabit GPON HGU ar VOIP(LT) TP-Link XC220-G3v – AC1200 belaidis Gigabit GPON HGU su VOIP(LB) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU mat VOIP(PL) TP-Link XC220-G3v - Bezprzewodowy gigabitowy moduł GPON AC1200 HGU z VOIP(PT) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Gigabit GPON HGU sem fio com VOIP(RU) TP-Link XC220-G3v — AC1200 Беспроводной гигабитный GPON HGU с VOIP(SK) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP(SL) TP-Link XC220-G3v - AC1200 brezžični gigabitni GPON HGU z VOIP(ES) TP-Link XC220-G3v - HGU GPON Gigabit inalámbrico AC1200 con VOIP(SV) TP-Link XC220-G3v - AC1200 trådlös Gigabit GPON HGU med VOIP(UK) TP-Link XC220-G3v - AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP